Search

Māris Sirmais un koris "LATVIJA"

Pirmdien, 12. novembrī plkst. 18.30, Ogres Mūzikas skolā viesosies Valsts akadēmiskais koris “Latvija” un tā diriģents Māris Sirmais. Uz skatuves muzicēs vairāk nekā 50 profesionāli dziedātāji.

Ogres Mūzikas skola jauno mācību gadu ir aizvadījusi ļoti aktīvi. Ir notikuši daudzi dažādi vietēja un starptautiska mēroga pasākumi. Īpašu atsaucību un popularitāti ieguvis vēl pagājušajā mācību gadā aizsāktais koncertsarunu cikls “Muzikālās personības”. Cikla pirmajos divos koncertos mūzikas skolu audzēkņi, viņu vecāki un visi interesenti varēja iepazīties ar pianistu Vestardu Šimkus un flautisti Ditu Krenbergu, dzirdēt ne tikai viņu muzicēšanu, bet arī caur sarunu ar Ogres Mūzikas skolas direktoru Atvaru Lakstīgalu iepazīt mākslinieku dzīvesstāstu, kā viņi ir veidojušies par muzikālajām personībām. 12. novembrī notiks jau trešais cikla “Muzikālās personības” pasākums, kurā viesosies viens no visas pasaules labākajiem koriem – Valsts akadēmiskais koris “Latvija” un tā galvenais diriģents Māris Sirmais. Tas tiešām būs unikāls pasākums – uz skatuves muzicēs vairāk nekā 50 profesionāli dziedātāji. Caur mūziku, sarunu, foto materiāliem būs iespēja smelties iedvesmu un iepazīt šos māksliniekus tuvāk. Ogres Mūzikas skolas direktors Atvars Lakstīgala: “Mēs lepojamies ar savu valsti, valodu un kultūru. Mēs lepojamies, ka svinam mūsu valsts simtgadi. Mēs lepojamies ar personībām, kuras ir veidojušas mūsu valsti un pateicoties kurām mēs svinam simtgadi. Lai mūsu Latvija piedzīvotu savu divsimto dzimšanas dienu, mums jau tagad jādomā par personībām, kuras par to būs atbildīgas. Ar to es domāju mūs pašus, mūsu bērnus un jauniešus. Mums jāpalīdz viņiem veidoties par personībām – neatkarīgi, vai tā būtu mūzika, uzņēmējdarbība, vai medicīna, zinātne un citas jomas. Personības veido un veidos mūsu valsti. Šo ciklu veidoju, lai caur izcilām muzikālajām personībām mēs smeltos iedvesmu un ieraudzītu personību sevī, savos bērnos, audzēkņos, un noticētu, ka mēs esam īpaši.”


Rekvizīti

Maksātājs: Ogres Novada pašvaldība
Adrese: Brīvības 33, Ogre LV-5001


Reģistrācijas Nr. LV 90000024455
 

Valsts kase TRELLV22
Konta Nr. LV25TREL9800890740210

 

Saņēmējs: Ogres Mūzikas skola
Brīvības iela 50, Ogre LV-5001

Mūsu draugi un atbalstītāji

Dežurants: +371 65045374,
Dežurants GSM: +371 28630126

epasts: omuzskola@ogresnovads.lv

Apciemojiet mūs arī

  • Facebook Social Icon

Jānis Porietis © 2018