Mūzikas skolā ar koncertu viesosies Rīgas Doma Zēnu koris

2.decembrī 18:30 vakarā Ogres Mūzikas skolā koncertsarunu cikla “Muzikālās personības” ietvaros viesosies diriģents Mārtiņš Klišāns un Rīgas Doma Zēnu koris. Kā ierasts, mūs sagaidīs ne tikai mūziķu priekšnesums, bet arī interesantas sarunas, kurās mākslinieki dalīsies savā pieredzē. Ogres Mūzikas skola uz pasākumu aicina ikvienu interesentu un koncertā ieeja ir bez maksas.

Kopš 1998.gada Rīgas Doma Zēnu kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir viens no redzamākajiem Latvijas diriģentiem - Mārtiņš Klišāns. Astoņpadsmit pēdējie Rīgas Doma zēnu kora CD ieraksti veikti tieši šī diriģenta vadībā. Mārtiņa Klišāna darbības laikā Rīgas Doma Zēnu korim piešķirta Lielā Mūzikas Balva un koris tiek tai nominēts vairākkārt, tāpat kā kora ieraksti nominēti Gada ierakstu balvai.

Rīgas Doma Zēnu koris dibināts jau tālajā 1950. gadā. Koris regulāri sniedz koncertus ne tikai visās Latvijas vadošajās koncertzālēs un baznīcās, bet arī pabijis daudzās pasaules valstīs. Tieši Rīgas Doma Zēnu koris bieži vien sniedz priekšnesumus dažādās labdarības akcijās, kā arī gadījumos, kad Latvijā oficiālās vizītēs viesojas dažādas amatpersonas. Šo kori klausījušies ASV, Somijas, Uzbekijas, Ukrainas un Turcijas prezidenti, Velsas princis Čārlzs, Apvienotās Karalistes karaliene Viņas Majestāte Elizabete II, kā arī citi Latvijā svarīgi viesi. Tāpēc mēs esam ļoti pagodināti, ka decembra sākumā koris piekritis viesoties Ogres Mūzikas skolā, lai sniegtu koncertu un dalītos savā pieredzē ar mums, ogrēniešiem.

Pasākums norisināsies koncertsarunu cikla “Muzikālās personības” ietvaros. “Muzikālās personības” Ogres Mūzikas skolā notiek kopš 2018.gada februāra un tā ietvaros skolā viesojušies jau daudz zināmu un novērtētu mākslinieku, piemēram, diriģents Māris Sirmais, komponists Raimonds Pauls un pianists Vestards Šimkus. Pavisam nesen – oktobrī ogrēniešus ar koncertu un sarunām priecēja Rīgas Saksofonu kvartets.

Uz tikšanos Ogres Mūzikas skolā 2.decembrī 18:30 vakarā, lai kopīgi izbaudītu Rīgas Doma Zēnu kora koncertu diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā!