Search

Ogres Mūzikas skolā mācības norit attālināti

Otrā nedēļa ar mācībām attālināti iesākusies arī Ogres Mūzikas skolai. Izaicinājumu mūziku apgūt katrs savās mājās pieņēmuši gan mūzikas skolas pasniedzēji, gan skolēni. “Mums nevienā brīdī prātā neienāca, ka mācības pārtrauksim pavisam,” teic Atvars Lakstīgala, Ogres Mūzikas skolas direktors. Attālināti apgūt mūziku, protams, ir liels izaicinājums, taču ņemot talkā jaunākās tehnoloģijas, tas ir paveicams darbs.

Jau skolēnu brīvlaika nedēļā Ogres Mūzikas skolā noritēja nopietni sagatavošanās darbi mācību atsākšanai. Bija zināms, ka gan skolēniem, gan arī mūzikas skolas skolotājiem nāksies pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Plānotā mācību norise tika izrunāta ar visiem mūzikas skolas pasniedzējiem, kā arī nācās saprast, kāds ir piemērotākais mācību veids un laiks skolēniem. Tā kā daļa skolotāju ir vecākas paaudzes gada gājuma, tad pirms mācību uzsākšanas notika sagatavošanās darbi un iepazīšanās ar jauno tehnoloģiju iespējām. Šajā posmā milzīgu artavu deva Gunita Bičule, mūzikas skolas direktora vietniece izglītības jomā, kura pārliecinājās, ka ikvienam no visiem mūzikas skolas pasniedzējiem tiks nodrošināti darbam piemēroti apstākļi.

Pirmā mācību nedēļa pierādījusi – ērtākais veids, kā jaunajiem mūziķiem sazināties ar saviem skolotājiem, ir tiešsaistes WhatsApp un Skype zvani, kā arī platforma Zoom. Vairums skolotāju atzīst tieši Zoom - šīs platformas augstās skaņas kvalitātes dēļ, kas mūziķiem mācībās ir ļoti nozīmīgs aspekts. “Liels paldies audzēkņu vecākiem, ka šajā laikā ir tik ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Laikā, kad skolotājs nevar būt blakus, tieši vecāku atbalsts ir nenovērtējami svarīgs,” atzīst Atvars Lakstīgala, Ogres Mūzikas skolas direktors.


Rekvizīti

Maksātājs: Ogres Novada pašvaldība
Adrese: Brīvības 33, Ogre LV-5001


Reģistrācijas Nr. LV 90000024455
 

Valsts kase TRELLV22
Konta Nr. LV25TREL9800890740210

 

Saņēmējs: Ogres Mūzikas skola
Brīvības iela 50, Ogre LV-5001

Mūsu draugi un atbalstītāji

Dežurants: +371 65045374,
Dežurants GSM: +371 28630126

epasts: omuzskola@ogresnovads.lv

Apciemojiet mūs arī

  • Facebook Social Icon

Jānis Porietis © 2018