Search

Ogres Mūzikas skola aicina apmeklēt Somijas mūziķu džeza koncertuPirmdien, 24. septembrī plkst. 18.30 Ogres Mūzikas skolā notiks džeza mūzikas koncerts starptautiska jauniešu apmaiņas projekta ietvaros.

Koncertā dažādu valstu komponistu mūziku atskaņos Keravas Mūzikas institūta (Somija) pasniedzēji un audzēkņi. Ogrē viņi ieradušies, lai līdz ar pārstāvjiem no Kelmes (Lietuva), Jehvi (Igaunija) un Ogres mūzikas skolām piedalītos projektā “Inovatīvais mūzikas tilts” (“Innovative Bridge of Music”, Nordplus Jauniešu programma). Līdz ar džeza mūzikas vakaru tiks atklāta starptautiskā mūzikas nedēļa Ogres Mūzikas skolā.

Keravas Mūzikas institūta audzēkņi – Erro Varkemaa (elektriskā ģitāra), Ilmari Forss (elektriskā ģitāra), Atte Pietarinen (basģitāra), Pauli Puhakainen (bungu komplekts) un Paul Sainio (klavieres, sintezators) – uzstāsies pieredzējušu Somijas pedagogu vadībā. Pasi Huttula pasniedz basģitāras spēli un afroamerikāņu mūzikas teoriju, kā arī pats darbojas vairākās mūzikas grupās. Immo Lehto, kurš arī ir afroamerikāņu mūzikas speciālists, elektriskās ģitāras spēli mācījis ne vien Keravas bērniem un jauniešiem, bet arī daudziem profesionāliem ģitārspēlētājiem, un daudzus gadus ir strādājis Sibēliusa akadēmijā.

Koncertā varēsiet ne tikai klausīties Somijas viesu priekšnesumā, bet arī uzdot viņiem jautājumus un paši pamēģināt uzspēlēt kādu no mūzikas instrumentiem.

Ieeja koncertā bez maksas. Būsiet laipni gaidīti!

Rekvizīti

Maksātājs: Ogres Novada pašvaldība
Adrese: Brīvības 33, Ogre LV-5001


Reģistrācijas Nr. LV 90000024455
 

Valsts kase TRELLV22
Konta Nr. LV25TREL9800890740210

 

Saņēmējs: Ogres Mūzikas un mākslas skola
Brīvības iela 50, Ogre LV-5001

Mūsu draugi un atbalstītāji

Dežurants: +371 65045374,
Dežurants GSM: +371 28630126

epasts: omms@ogresnovads.lv

Apciemojiet mūs arī

  • Facebook Social Icon

Jānis Porietis © 2018